Ne yazık ki hayır. Ürünlerimiz, sizin ürünlerinizi sergilerken kullanabileceğiniz teşhir ekipmanları olduğundan ¨teşhir ekipmanları¨ kelime öbeğini kullanıyoruz.

Ürünlerimizde kraft, pleksiglas ve ahşap kullanıyoruz.

Tüm ürünlerimiz çevre dostu ve geri dönüşüme uygun olarak üretiliyor.

Bizimle iletişim sayfasında bulunan mail adresi, telefon numarası ile ulaşabilir; dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan da iletişime geçebilirsiniz.

Bize istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Mail adresimizden, telefon numaramızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Üretilen ürünün boyutu, kullandığımız malzeme ve adeti süreyi büyük oranda etkiliyor. Bu yüzden hangi ürünü istediğinizi bilmeden size doğru bir cevap veremeyeceğiz.

Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır.

17 yıldır faaliyette olan Bidonss, birçok büyük marka ile işbirliği yaptığı gibi şu anda da çalışmalarını devam ettiren bir marka. Referanslar sayfamızdan işbirliği yaptığımız markaları inceleyebilirsiniz.

Aklınıza gelen her alanda, her ürün için teşhir ekipmanı yapma imkanımız var.