Geri dönüşümlü, çevre dostu Pleximarkt

2003 yılında kurulan Bidon Gıda Ambalaj, Bidonss® markası altında kraft, pleksiglas ve ahşaptan dökme gıda teşhir ekipmanları üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

Yaptığı yatırımlar ve aldığı tecrübe doğrultusunda 2010 yılı itibari ile Pleksiss® markasını yaratarak kozmetik, ilaç, reklam, bankacılık/finans, gıda, kırtasiye gibi birçok sektördeki firmaların ürünlerini daha ön plana çıkarabilmeleri amacı ile satış tanıtım noktalarında kullanabilecekleri çeşitli ürün teşhir standları üretmeye başlamıştır.

Firmalardan gelen tasarımları hayata geçirmekte aracı bir rol oynayan firmamız üretiminde ağırlıklı olarak geri dönüşümlü, çevre dostu olan kraft ve pleksiglası tercih etmektedir.

2009 yılında eğitimlerimizi ve tesisimizi uygun hale getirerek ISO 9001:2008 Kalite yönetimi ve ISO 2200:2005 Gıda güvenliği sertifikalarını almaya hak kazandı. Yine 2012’de başlattığımız çalışmalar doğrultusunda ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi belgemizi eğitimlerimizin tamamlanmasından sonra almaya hak kazandı.

Bidonss®, Pleksiss® ve Pleximarkt® olarak tüm ekibimizle beraber, özel talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere iyi bir çözüm ortağı olmak için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyacağız.

Pleximarkt, tüm ürünlerinizi hijyen koşullarına uygun depolama imkanı sunar

Pleksi malzemelerimizin özelliklerini saymakla bitiremesek de sizler için birkaç özelliğini bir araya getirdik.

ÇEVRE DOSTU

Ürünleriniz ömrünü uzatırken tercih edeceğiniz tüm pleski ürünler aynı zamanda doğa dostu !

GERİ DÖNÜŞÜMLÜ

Çevreye zarar vermeden geçen üretim sürecinin ardından ürünler geri dönüşüme hazır olarak kullanıma başlıyor.

ISO 2200:2005 GIDA GÜVENLİĞİ

Gıda ürünlerinin tazeliğini korumak ve güvenliğini sağlamak için onları dış etkilerden koruyun.

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİMİ

Ürünlerin kalitesinin devamlılığı için tercih ettiğiniz pleskilerde kaliteyi tercih edin.